Loading

YouTube (Google Ads)

Image
  • Reklamy wideo
  • Dowolny budżet kampanii
  • Precyzyjne kierowanie treści
  • 2 największa wyszukiwarka na świecie

Kampanie Youtube pozwalają wyświetlać reklamy wideo niezależnie lub w ramach strumieniowej transmisji wideo w YouTube i w sieci reklamowej Google. Dzięki reklamom w YouTube możesz docierać do potencjalnych klientów. Umożliwiasz im podejmowanie działań, gdy oglądają filmy w YouTube.

YouTube jest drugą największą wyszukiwarką internetową na świecie zaraz po Google. Dociera do milionów użytkowników dziennie. Dzięki temu reklama może dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Reklamy wideo mają ogromne zasięgi. Są skuteczne, ponieważ obraz wideo najlepiej przykuwa naszą uwagę. Możesz opowiadać historie i wpływać na emocje użytkowników angażując ich w swoje treści.

Reklamy wideo umożliwiają precyzyjne kierowanie treści, co pozwala dotrzeć do bardzo precyzyjnej grupy docelowej w odpowiednim czasie i odpowiedniej formie, tak by zmaksymalizować skuteczność.

Kampania Youtube umożliwia tworzenie reklam przy dowolnym budżecie. Oczywiście żeby skutecznie realizować cele należy inwestować odpowiednie środki dla kampanii. Biorąc pod uwagę, że nie każdy przedsiębiorca decyduje się na taki typ kampanii, koszty obejrzenia materiału wahają się na poziomie od kilku do kilkunastu groszy.

W kampanii Youtube mamy możliwość weryfikacji skuteczności naszych reklam w przeciwieństwie do reklam telewizyjnych. Łatwo ocenisz, które kampanie generują dla Ciebie bardziej wartościowy ruch i większe zaangażowanie użytkowników.

Kampania Youtube

Reklamy wideo mogą realizować każdy etap lejka sprzedażowego rozpoczynając od budowania świadomości marki kończąc na sprzedaży produktów i usług.

Świadomość marki

Mamy na swoim koncie wiele zrealizowanych kampanii zasięgowych dla największych firm zarówno w Polsce, jak i za granicą m. in. współpraca z największym medialnym portalem w Polsce.

Brand Lift

Przy odpowiednich założeniach kampanii możemy wygenerować dla Ciebie raport, który określa jak Twoja marka wypada na tle konkurencji, dzięki czemu będziesz wiedział, jakie działania podjąć w celu umocnienia swojej pozycji na rynku.