Loading

Sieć Wyszukiwania (Google Ads)

Image
  • Przeanalizujemy Twój biznes.
  • Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w marketingu online.
  • Zweryfikujemy Twoje mocne strony i sprawdzimy zachowania konkurencji.

Analizujemy Twój biznes, tak by już na początku naszej współpracy, osiągnąć jak najlepsze wyniki prowadzonych kampanii. Weryfikujemy dotychczas podejmowane działania, analizujemy konkurencję w Twojej branży i określamy potencjał branży Google Ads (AdWords). Niewątpliwie kampanie AdWords są bardzo skutecznym kanałem i bardzo szybko można zobaczyć pierwsze efekty: zwiększenia sprzedaży, przychodu, ilości leadów. Ten kanał reklamowy jest gwarancją dotarcia do użytkowników w momencie, w którym szukają Twoich produktów lub usług. Rozpocznij kampanię w Google Ads, a my zwiększymy Twoje przychody i dostarczymy więcej klientów.

Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w marketingu online. Pokażemy różnice, jakie są między ruchem organicznym i płatnym. Utworzymy Twoje pierwsze konto Google Ads i skonfigurujemy Google Analytics i przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje, jak korzystać z narzędzi marketingu internetowego i wyciągać wnioski i skutecznie realizować strategie Twojego biznesu. Jeżeli nie masz jeszcze ustalonych celów, pomożemy Ci i dostosujemy do nich optymalny budżet.

Zanim rozpoczniemy współpracę chcemy poznać Twój biznes i konkurencję. Dostosujemy nasze działania do Twojej strategii marketingowej. Zweryfikujemy, jakie elementy należy poprawić na Twojej stronie, a jakie już dziś skutecznie wpłyną na efekty prowadzonych kampanii w Google Ads. Przedstawimy Ci jakie działania podejmuje Twoja konkurencja i przedstawimy skuteczny plan prowadzenia kampanii, tak by znacznie zwiększyć swoją przewagę. Chcemy również zweryfikować, jakie działania reklamowe prowadziłeś do tej pory i ocenić ich efekty. Sprawdzimy twoje konto AdWords oraz Google Analytics, by prześledzić dotychczasowy ruch na Twojej stronie i przygotować odpowiednią strukturę uwzględniając: trafne i konwertujące słowa kluczowe, teksty reklamowe.

Google Ads nie oferuje szablonów strategii, dlatego mimo automatyzacji, którą już dziś możemy uruchomić na Twoim koncie ważny jest czynnik ludzki, która jak widać w przypadku każdej firmy, wpływa na sukces. Nasza droga, to poszukiwanie nowych rozwiązań i wdrażanie nowych narzędzi do zwiększania efektywności wyników kampanii Google Ads. Wszystko po to, by spełniać oczekiwania naszych klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i już dziś rozpocznij realizację swoich celów biznesowych.

 

Sieć Wyszukiwania Google

Sieć wyszukiwania Google to grupa witryn i aplikacji związanych z wyszukiwaniem, w których mogą wyświetlać się Twoje reklamy. Kiedy reklamujesz się w sieci wyszukiwania Google, Twoja reklama może wyświetlić się obok wyników wyszukiwania dla hasła powiązanego z jednym z Twoich słów kluczowych.

Błyskawiczne rezultaty

Kampanie w wyszukiwarce Google wśród dostępnych kanałów marketingu internetowego uzyskują szybkie efekty w postaci zwrotu z inwestycji. Kampanie AdWords w przeciwieństwie do wyników organicznych (SEO) pojawiają się w wynikach wyszukiwania zaraz po uruchomieniu kampanii. SEO natomiast to proces długoterminowy.

Specjalista kampanii PPC

Od samego początku naszej współpracy zostaje przydzielony do Ciebie certyfikowany specjalista, który w pełni prowadzi Twoje kampanie AdWords. Masz możliwość skontaktowania się z nim telefonicznie lub drogą mailową. Opiekun Twojego konta zadba również o przygotowywanie na Twoje potrzeby raportów z prowadzonych działań.

Realizujemy cele klientów

Dzięki prowadzonym kampaniom znacznie zwiększysz swoje przychody, zwiększyć rozpoznawalność swojej marki lub produktu. Naszym zadaniem jest zadbanie o maksymalne wykorzystanie potencjału Sieci wyszukiwania w Twoim biznesie.

Niepowtarzalny klient

Jesteśmy liderem kreatywności i każda firma, z którą współpracujemy może mieć pewność, że dla nas jest wyjątkowa. Tworzymy strategie i reklamy szyte na miarę, by zachować spójność Twojego biznesu we wszystkich obszarach.

  • Poprawienie skuteczności witryny
  • Nowi użytkownicy
  • Zwiększony ruch na stronie
  • Widoczność reklam