Loading

Sieć Reklamowa (Google Ads)

Image
  • Dostęp do globalnej sieci reklamowej Google
  • 2 miliony witryn partnerskich
  • Precyzyjne targetowanie
  • Reklamy graficzne, wideo, tekstowe

Google Display Network pozwala na dostęp do globalnej sieci reklamowej Google, która dziennie generuje miliardy odsłon. Dzięki sieci reklamowej Google możesz dotrzeć do osób przeglądających swoje ulubione witryny, pokazujących znajomemu film w YouTube, sprawdzających Gmaila lub korzystających z urządzeń mobilnych i aplikacji. Trafiaj do odpowiednich osób w odpowiednim czasie.

Sieć reklamowa Google, to ponad 2 miliony witryn partnerskich, dlatego Twoja reklama może dotrzeć do bardzo dużej liczby odbiorców . Reklamy GDN mają różne formaty, dzięki temu Twoja reklama na pewno będzie widoczna dla użytkowników w sieci reklamowej Google.

Sieć reklamowa Google pozwala na bardzo precyzyjne targetowanie reklam, dlatego jest skutecznym narzędziem w każdym biznesie. Przede wszystkim daje możliwość łączenia kierowania reklam kontekstowych, behawioralnych, demograficzne.Dzięki temu tworzymy dopasowane grupy odbiorców dla usług i produktów w Twoim biznesie.

Kampanie w sieci reklamowej Google umożliwiają wyświetlanie reklam w formie graficznej, tekstowej, mogą to być również animacje. Tak jak w filmie 80% sukcesu tworzy obraz, tak i w reklamie reklamy graficzne tworzą emocjonalną więź z użytkownikiem, ponieważ wizualizują, to czego nasi odbiorcy potrzebują. GDN możesz wykorzystać przy budowaniu świadomości marki lub w przypadku promocji sezonowych.

Sieć reklamowa Google

Dociera do ponad 90% użytkowników internetu na całym świecie. W ramach sieci reklamowej możesz korzystać z kierowania, aby wyświetlać reklamy w konkretnym kontekście (jak np. „aktywny tryb życia”), konkretnym odbiorcom (jak np. „młode matki” lub „osoby, które chcą kupić nowe auto typu sedan”), czy w konkretnych lokalizacjach.

Reklamy do przygotowania

Najczęściej używanym formatem są statyczne reklamy banerowe Możesz utworzyć przekaz i formę graficzną, taką która będzie odpowiadała Twojej marce.

Elastyczne reklamy

Umożliwiają wygenerowanie banerów graficznych bez konieczności angażowania zespołu grafików. Konfiguracja jest bardzo łatwa. Wystarczy dodać kilka grafik, logo oraz utworzyć teksty dla kampanii.

Kanały GDN

Sieć reklamowa Google, to nie tylko strony internetowe, ale również kanał YouTube, dzięki temu możesz łączyć nasz content z materiałami wideo.

Gmail w sieci reklamowej

Reklamy wyświetlane w Gmailu w zakładce “oferty” i “społeczności”, jako reklamy interaktywne ułatwiają dotarcie do użytkowników z bardziej spersonalizowanym obrazem.