Loading

Piksel Facebook (Facebook Ads)

Facebook Ads

Facebook Ads korzysta z wysoce skutecznego systemu targetowania, który rozpoznaje i trafnie znajduje odpowiednich odbiorców. 

Przy tak dużej liczbie użytkowników, można prawie zagwarantować, że twój docelowy tam właśnie jest; czeka na ciebie, na twoją reklamę. Możesz dotrzeć do każdego. 

Z pewnością znajdziesz klienta, który chce i potrzebuje Twojego produktu.

Facebook bazuje na ocenie eksperta, aby podnieść prawdopodobieństwo sprzedaży twoich produktów; jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów, którzy są właśnie zainteresowani twoimi produktami.

Piksel Facebook (Facebook Ads)

Piksel Facebook (Facebook Ads)

 Facebook Piksel to nieocenione narzędzie analityczne (kod) stworzone przez guru Facebooka. Zespół Double Digital wykorzystuje to z doskonałym skutkiem podczas tworzenia ukierunkowanych kampanii, aby zwiększyć liczbę klientów.

Instalując go w Twojej witrynie (nie martw się, możemy się tym zająć!) Piksel może nam pomóc, monitorując odwiedzających Twoją witrynę i wykorzystując te dane do śledzenia konwersji z reklam na Facebooku dla Twojej firmy. Posiadanie tych informacji pomaga nam kierować reklamy do odpowiednich odbiorców dla przyszłych reklam i prowadzić remarketing do tych, którzy już odwiedzili Twoją witrynę.

Jest to przydatne, ponieważ daje nam informację, że są zainteresowani Twoją ofertą (albo na początku nie odwiedziliby Twojej witryny, prawda?). Ale to, co jest tak inteligentne, to fakt, że możemy teraz prezentować Twoje produkty klientom, którzy z jakiegokolwiek powodu nie zrobili tego ostatniego kroku i nie dokonali zakupu lub rezerwacji za pierwszym razem. Mogło tak być z wielu powodów; ale najważniejsze jest to, że możemy teraz ponownie z nimi porozmawiać i przypomnieć im, że wciąż tu jesteś i nadal mamy coś wspaniałego do zaoferowania!