Loading

Messenger (Facebook Ads)

Facebook Ads

Facebook Ads korzysta z wysoce skutecznego systemu targetowania, który rozpoznaje i trafnie znajduje odpowiednich odbiorców. 

Przy tak dużej liczbie użytkowników, można prawie zagwarantować, że twój docelowy tam właśnie jest; czeka na ciebie, na twoją reklamę. Możesz dotrzeć do każdego. 

Z pewnością znajdziesz klienta, który chce i potrzebuje Twojego produktu.

Facebook bazuje na ocenie eksperta, aby podnieść prawdopodobieństwo sprzedaży twoich produktów; jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów, którzy są właśnie zainteresowani twoimi produktami.

Messenger Facebook Ads

Messenger (Facebook Ads)

Z ponad miliardem aktywnych użytkowników każdego miesiąca, Facebook Messenger stał się integralną częścią sieci społecznościowych. Przy tak dużej ilości osób korzystających z aplikacji było tylko kwestią czasu, zanim Facebook wprowadzi sposób, aby firmy mogły wykorzystać tę grupę odbiorców i zacząć generować dochody.

Marketing za pośrednictwem Messengera działa, ponieważ oferuje spersonalizowane podejście. Jego charakter konwersacyjny oznacza, że ​​w niektórych firmach osiąga lepsze wyniki niż poczta e-mail; z niesamowitym 80% współczynnikiem otwarcia i średnim wzrostem współczynników klikalności o 40%.