Loading

LinkedIn Ads

LinkedIn Ads

LinkedIn zapewnia możliwości, jak żadna inna platforma.

Reklama na LinkedIn wciąż raczkuje. Ale to nie powinno być powodem, aby unikać tej reklamy.. Masz możliwość rozwijania kontaktów i generowania leadów dzięki całkowicie unikalnym i wyrafinowanym strategiom targetowania.

LinkedIn Marketing skupi się na sektorach, firmach i decydentach, którzy będą mieć wpływ na Twój biznes. Wyjątkowo cenne dla firm B2B, nasi wewnętrzni eksperci tworzą integracyjne strategie marketingowe LinkedIn, co oznacza, że ​​możemy zmienić kształt i przejąć kontrolę nad wrażeniem, jakie robisz w Twojej branży.

LinkedIn Facebook Ads

Kierowanie na odbiorców

Podobnie jak wszystkie inne platformy, LinkedIn oferuje coś wyjątkowego, ale dla firm i usług B2B oznacza to najbardziej wartościowe dane demograficzne. Obejmuje również wielu użytkowników, którzy nie mają żadnych innych platform mediów społecznościowych.

Zwykle wartość konwersji B2B jest znacznie wyższa niż B2C. Korzystanie z najbardziej odpowiedniej platformy może oznaczać duże różnice i ogromny zwrot z inwestycji dla Twojej marki, przy rozwiniętym, wyrafinowanym marketingu LinkedIn.

Jako agencja reklamowa LinkedIn nie tylko nawiązujemy kontakty i pozostawiamy ślad wśród wartościowych ludzi, ale także rozwijamy tę podstawową lub początkową publiczność. Możemy pracować na indywidualnych, osobistych profilach, a także na kontach marek lub firm, aby wykorzystać wszystko, co oferuje ta platforma.

Wierzymy w reklamy LinkedIn, które działają nieszablonowo, ale są poparte danymi. Wszystkie nasze kampanie są oparte na Twoich celach operacyjnych i tym, co chcesz osiągnąć.

Odbiorców LinkedIn można kierować i znajdować na podstawie ich stanowiska pracy (stażu pracy), wielkości i skali firmy, branży, lokalizacji, poziomu wykształcenia i kontaktów. Odbiorcy mogą również opierać się na danych wejściowych, co oznacza, że ​​możesz śledzić utraconych potencjalnych klientów i ponownie wzbudzić zainteresowanie swoją marką.

Kampanie reklamowe

Płatne reklamy LinkedIn to kanał, który zyskuje na popularności, zwłaszcza w miarę ewolucji zachowań użytkowników na platformie.

Nasi wewnętrzni eksperci tworzą i realizują innowacyjne kampanie, zaprojektowane specjalnie dla Twojej firmy i tej wyjątkowej platformy.

Reklama LinkedIn Ads oznacza, że ​​kontrolujemy sposób, w jaki Twoja marka komunikuje się i poszerza Twój zasięg z klientami, od reklam tekstowych i sponsorowanych, które zapewniają dużą swobodę treści i wzbudzają emocje, po reklamy InMail wysyłające ukierunkowane, ekskluzywne wiadomości bezpośrednio do skrzynki odbiorczej użytkownika lub dynamiczne reklamy, które personalizują promocję skierowaną do osób fizycznych. To, jak wybierzemy każdą reklamę, będzie zależało od Twoich celów i zadań, ale zawsze będą one zoptymalizowane i strategicznie realizowane.

Nasze podejście do reklam na LinkedIn oznacza, że ​​zawsze wprowadzamy innowacje i rozwijamy Twoją kampanię. Gromadzimy dane, aby stale zwiększać wydajność, zasięg i wpływ Twoich reklam na wynik finansowy przez cały okres naszej współpracy.